• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Cisco 40GBASE-LR4 zendontvangermodule, 1310nm | 40GB

Image 1 / 1
LET OP! GEBRUIKT PRODUCT.
Cisco QSFP-40G-LR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA
€99,95 €39,95
  • Artikelcode B-K
  • SKU 40GBASE-LR4
- +
Asset 1In winkelwagen
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis! Je hebt nog: 03:39 uur
0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen