De König SAT-MFH3 Multifeed-houder is een praktische oplossing voor het ontvangen van signalen van meerdere satellieten met slechts één schotel. Deze universele houder ondersteunt de montage van 2 of 3 LNB’s en is geschikt voor schotels met standaard beugelmaat.
Dankzij de verstelbare hoek van 3° tot 9° kun je de LNB’s optimaal positioneren voor een nauwkeurige uitlijning op verschillende satellietposities, zoals Astra 19,2°E en Hotbird 13°E. De houder is compatibel met LNB’s met een diameter van 40 mm, het meest voorkomende formaat.
Gemaakt van stevig kunststof en metaal, is de SAT-MFH3 bestand tegen weersinvloeden en geschikt voor langdurig buitengebruik. Alle benodigde bevestigingsmaterialen zijn meegeleverd, waardoor installatie eenvoudig is.
Belangrijkste kenmerken:
-
Model: SAT-MFH3
-
Merk: König
-
Aantal LNB’s: 2 of 3
-
LNB-maten: 40 mm diameter
-
Verstelbaarheid: 3° tot 9° tussen de LNB's
-
Compatibiliteit: Universeel, voor standaard satellietschotels
-
Materiaal: Metaal en kunststof (weerbestendig)
-
Kleur: Zwart/zilver
-
Toepassing: Multifeedontvangst (bijv. Astra, Hotbird, Eutelsat)
Toepassingen:
Geschikt voor satellietkijkers die meerdere posities willen ontvangen zonder meerdere schotels. Perfect voor Astra/Hotbird-combinaties en andere populaire satellietconfiguraties.
Inhoud van de verpakking:
#enablebolbfs#